Održan regionalni turnir u Križevcima

Bogat je bio program naših tenisača proteklog vikenda. Na našim terenima u subotu, 11.06.2022., održan je turnir iz kalendara TSSH za djevojčice do 12 i 14 godina. Do 12 godina najbolja je bila Gala Knežević iz Tk Koprivnica koja je u finalu bila bolja od Senne Đuras iz Tk Varaždin 1181. U kategoriji do 14 godina slavila je Marija Petrović iz Tk Koprivnica dok je drugo mjesto zauzela Kiara Horvat iz Tk Koprivnica. Tk Križevci predstavljale su Ines Horvat, Sara Horvat i Mia Matasić (do 12god) te Iva Koprić (do 14 god).Istovremeno, u Varaždinu se u organizaciji Tk Varaždin 1181 odvijao regionalni turnir do 8,9 i 10god.U kategoriji do 8god nastupio je Jakov Svalina i osvojio 2.mjesto u grupi. Na turniru do 9 god debitirali su Anja Zidarić, Sara Pupić, Melani Plavec, David Šantak, Vedran Habun i Aleksandar Zidarić. Istaknuli su se Anja Zidarić s 4. mjestom u brončanoj skupini te Aleksandar Zidarić i Vedran Habun s 5. mjestom u brončanoj skupini.U kategoriji do 10god nastupio je već iskusni Vito Pavliček i dogurao do srebrne skupine. Čestitamo svim našim tenisačima!